PRODUCENCI

Eriks to międzynarodowy dostawca obsługujący niemal wszystkie dziedziny przemysłu...

Freudenberg Sealing Technologies jest jednym z 16 globalnych spółek zależnych Grupy Freudenberg. Od 2011, Freudenberg Sealing Technologies łączy działalność poprzedniego Freudenberg Seals i Vibration Control Technology Europe i Freudenberg-NOK Sealing Technologies w Ameryce, w ramach jednej organizacji.

Freudenberg Schwab Vibration Control jest międzynarodowym producentem elementów kontroli wibracji i rozwiązań systemowych.

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Główną naszą mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

DYSTRYBUTOR TRELLEBORG AVS. W 2008 roku firma Passerotti sp. z o.o. została oficjalnym dystrybutorem firmy Trelleborg Industrial AVS /NOVIBRA, METALASTIK/ będącej liderem na rynku wibroizolacji drgań.

DYSTRYBUTOR DUPONT * DYSTRYBUTOR KALREZ. Firma Eriks jest oficjalnym Dystrybutorem elementów perfluorowych Kalrez® marki DuPont™.

DYSTRYBUTOR MERLETT. Merlett jest europejskim liderem na rynku elastycznych węży PVC dla branż technicznych, przemysłowych, rolniczych, okrętowych, budowlanych, transportowych i spożywczej.

DICHTOMATIK jest dostawcą standardowych uszczelnień typu oring, simrering itd. DICHTOMATIK jest częścią grupy Freudenberg.

Fenner - marka ERIKS. W Ofercie: pasy napędowe, łańcuchy, sprzęgła, falowniki, silniki, przekładnie. Fenner Polska - Dystrybucja Fenner w Polsce