Passerotti - Witamy

O FIRMIE

25 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma Passerotti sp. z o.o. powstała w roku 1989 w Bielsku - Białej i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień. Od pierwszych dni działalności Passerotti stara się sprostać wymaganiom swoich klientów oraz stale udoskonalać świadczone usługi. Od 1.10.2006 Passerotti jest częścią ERIKS, wiodącego i nowatorskiego dostawcy szerokiej gamy produktów, technologii i usług dla przemysłu w skali globalnej.

MISJA

Zapewniamy ciągły i szybki dostęp naszym klientom do szerokiej gamy uszczelnień i artykułów technicznych.

PONAD 30 TYSIĘCY PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

MAGAZYNY

Passerotti posiada jeden z największych magazynów uszczelnień technicznych w Polsce, który zlokalizowany jest w siedzibie firmy, w Bielsku – Białej. Oprócz tego każdy oddział dysponuje magazynem na potrzeby lokalne.

ASORTYMENT

Passerotti to nie tylko dobra dostępność do szerokiego asortymentu, ale również profesjonalna obsługa, specjaliści służący doradztwem technicznym, elastyczność oraz bardzo dobra logistyka.

PONAD 10 TYSIĘCY KLIENTÓW ROCZNIE

Passeroti obsługuje szeroką gamę klientów, gdzie dostarczany nasze produkty na pierwszy montaż oraz na potrzeby utrzymania ruchu. Równocześnie współpracujemy z klientami dystrybucyjnymi w kraju i zagranicą.

Asortyment Passerotti stosowany jest w niemal każdej dziedzinie przemysłu.
przemysł ciężki
PRZEMYSŁ CHEMICZNY I PETROCHEMICZNY
przemysł energetyczny
przemysł wydobywczy
przemysł morski
przemysł motoryzacyjny
przemysł spożywczy i farmaceutyczny
budownictwo/ infrastruktura
rolnictwo
FILOZOFIA PASSEROTTI

Dostarczanie swoim klientom pełnego asortymentu oferowanych wyrobów o wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach, dążąc do stałej poprawy poziomu obsługi klienta.