Freudenberg Sealing Technologies

Freudenberg Sealing Technologies jest jednym z 16 globalnych spółek zależnych Grupy Freudenberg. Od 2011, Freudenberg Sealing Technologies łączy działalność poprzedniego Freudenberg Seals i Vibration

Freudenberg Sealing Technologies jest jednym z 16 globalnych spółek zależnych Grupy Freudenberg. Od 2011, Freudenberg Sealing Technologies łączy działalność poprzedniego Freudenberg Seals i Vibration Control Technology Europe i Freudenberg-NOK Sealing Technologies w Ameryce, w ramach jednej organizacji.

Z partnerami NOK Corporation, Japonia, Sigma Freudenberg NOK, Indie i NOK-Freudenberg Group Chiny, Freudenberg Sealing Technologies jest globalną organizacją, która dostarcza klientom wysokiej jakości, zaprojektowane na zamówienie produkty i procesy, które spełniają rygorystyczne standardy przemysłowe.

Od 01.06.2011 sprzedażą części zamiennych marki FST, Freudenberg, Simrit , Merkel (rynek MRO) w Polsce zajmują się wyłącznie dystrybutorzy. Passerotti jest jedynym dystrybutorem w Polsce posiadającym status Freudenberg Prefferred Distributor (Preferowany Distrybutor Freudenberg).

 DYSTRYBUTOR FREUDENBERG * DYSTRYBUTOR FST * DYSTRYBUTOR SIMRIT * DYSTRYBUTOR MERKEL * PREFEREOWANY DYSTRYBUTOR FREUDENBERG

FILMY

KATALOGI