Nowa odsłona łożysk SKF COOPER

Nowa odsłona łożysk SKF COOPER

Nowa odsłona łożysk SKF COOPER

Łożyska toczne dzielone SKF Cooper, począwszy od 1 listopada 2018r, otrzymają zupełnie nowy wygląd. Poza nowym kolorem łożysk, zmianie ulegną też ich oznaczenia i opakowania. Nowa marka SKF Cooper będzie stosowana do wszystkich oferowanych dzielonych łożysk tocznych.

Warszawa, Polska, 10 października 2018: Zmiana obecnej marki Cooper, na nową SKF Cooper rozpocznie się 1 listopada 2018, i obejmie wszystkie produkty SKF Cooper. Zmiany będą zauważalne stopniowo pomiędzy końcem 2018, a początkiem 2019 – na kiedy planowane jest objęcie nimi wszystkich produktów z gamy Cooper.

Kluczowymi zmianami będą: oznaczenie obudowy, nowe tabliczki z nazwami produtków, opakowania, oraz etykiety, dodatkowo zmieni się oznaczenie elementów, a także kolor obudowy i oprawy.

Nasi Klienci mogą mieć całkowitą pewność, że zmiany są tylko wizualne i nie mają żadnego wpływu na technologię, czy wydajność produktu.

Produkty SKF Cooper w dalszym ciągu będą uzupełniać rosnące portfolio kompletnych rozwiązań SKF, dla przemysłów: morskiego, górniczego, spożywczego, budowlanego, oraz energetycznego. Poza zmianą marki, kanały sprzedaży produktów SKF Cooper, w tym odpowiedzi na zapytania klientów, dostawa produktów i wsparcie posprzedażne, będą nadal obsługiwane na całym świecie za pośrednictwem lokalnych punktów sprzedaży SKF.

Łożyska toczne dzielone SKF Cooper mogą być montowane, demontowane i kontrolowane bez konieczności demontażu otaczającego sprzętu, zapewniając oszczędności w zakresie konserwacji i przestojów. Produkty obejmują zarówno dzielone łożyska walcowe, jak i dzielone dwurzędowe łożyska stożkowe, które mogą przenosić zwiększone obciążenia osiowe. Oba typy łożysk są montowane w specjalnych obudowach z czaszami sferycznymi, które nadają się do montażu w oprawach stojących, kołnierzowych i innych.